‘Van Basten mogelijk nieuwe trainer AZ’

By
Updated: maart 9, 2014

Geen idee of het waar is, maar AZFANPAGE weet te melden dat AZ dicht bij een akkoord is met Marco van Basten. Dit zou door meerdere bronnen rondom de club zijn bevestigt.

Afwachten dus….

34 Comments

 1. De echte supporter

  9 maart 2014 at 15:14

  Hum, ik weet niet of ik dit een trainer vind voor az. Ik vind het wel logisch dat dick nog niks zegt. Er staat een belangrijke wedstrijd op planning. De 27 ste tegen ajax. Dus hij wil nu niet aangeven of hij weggaat. Dat lijkt mij logisch. Ik ga ervan uit dat az ook geen mededeling gaat doen over een nieuwe trainer voor de 27 ste

 2. Mike

  9 maart 2014 at 16:07

  Ik hoop dat Dickie blijft maar als hij niet blijft is dit een logisch vervanger, Ik weet geen andere trainer. Ik weet niet of dit de juiste keuze is maar Van Basten doet het toch al 2 jaar geweldig bij Heerenveen. Ik vind Heerenveen een stuk minder dan AZ maar toch staan ze al 2 jaar boven AZ. Heerenveen heeft twee goeie speler maar verder vind ik het toch wel heel matig vooral die verdediging.

  Als hij komt moet hij wel Ziyech mee nemen !!!!!!!!!!!!

  • Jeroen

   9 maart 2014 at 16:42

   Ik zie Van Basten graag komen. Prima trainer voor AZ. Leg hem wel voor meerdere Jaren vast, want er moet nu een trainer komen die de tijd krijgt om er iets van te maken.

   Ziyech is meer dan welkom. Zal mij benieuwen. PSV en Ajax zijn ook in de markt.

 3. Fabian

  9 maart 2014 at 20:05

  Ervaren trainer met een mooi rijtje clubs achter zijn naam. Nu ben ik benieuwd of het klopt wat ze bij Heerenveen zeggen, dat ie tactisch niet echt sterk is. Een trainer is zo sterk als zijn materiaal, en met een van de beste middenvelders in de Eredivisie (Zyiech) en de topscorer (Finnbogason) is het opzich niet zo lastig om een beetje hoog te eindigen. Nu kijken of hij dat met AZ ook kan, en misschien nog wel belangrijker, of onze jeugd nou een beetje ruimte krijgt in het Eerste.

  • Jeroen

   9 maart 2014 at 20:13

   Ik denk alleen dat Gouweleeuw het niet zo heel leuk zal vinden. Hij en Van Basten konden niet erg goed met elkaar overweg toch?

 4. jelle

  9 maart 2014 at 20:09

  Goede trainer. Laat Zyjech ook maar komen.

  • woonwagenpower

   10 maart 2014 at 06:44

   Die gasten uit de hoofdstad maken Zyjech alweer een beetje gek, door belangstelling in de media te gooien. laatst werd gevraagd aan Frank de Boer, of 020 Zyjech volgde, zijn antwoord, we volgen iedere speler , lekker wazig antwoord Frank de Boer. 020 maakt ook al de jonge spits van Groningen in verwarring, jonge jongens die dan straks teleurgesteld rondlopen als 020 niet de gevraagde afkoopsom wil betalen, want 020 is niet zuinig, maar gierig zelfs.

   • woonwagenpower

    10 maart 2014 at 07:51

    inmiddels is Zivkovic naar 020, jammer voor die jongen, verzuipt hij straks misschien ook in die vijver met Piranha’s.
    Over drie jaar teleurgesteld, met zijn ziel onder zijn arm, bij een ander hopen op een contract.

 5. Ruud

  9 maart 2014 at 20:17

  Ik zie niet in waarom Marco van Basten als trainer meer zou kunnen brengen dan Dick Advocaat. Ik laat Dick dan liever blijven, maar dat is mijn mening. Laat AZ nou niet weer dat stempel van provincieclub krijgen die met afdankers uit Amsterdam verder gaat. Wij hebben een eigen verleden!

  • Gerrit Vooijs

   9 maart 2014 at 21:39

   Nou afdankers uit A’dam, AZ is juist dit AZ geworden door Co. En Louis. Koeman kreeg de kans niet en Advocaat, Verbeek en weer Advocaat hebben AZ nooit op die manier aan het voetballen gekregen.
   Moet zeggen dat de laatste 2 wedstrijden weer het ” oude AZ ” hebben laten zien.
   Nu kijken of Dickie en zijn jongens dit vol kunnen houden.

 6. Gerrit Vooijs

  9 maart 2014 at 21:46

  Als het Van Basten wordt kan hij met zijn opgedane ervaring verder groeien bij AZ. Natuurlijk hoop ik dat 1+1 twee is.
  Zyech heeft de onderhandelingen met Heerenveen gestopt en ” toevallig” ?? Circuleert het gerucht dat Van Basten naar AZ gaat. Zou mij iets te toevoeging zijn.

  • Gerrit Vooijs

   9 maart 2014 at 21:48

   Toevallig. #%^¥£$!?”#% autocorrectie

 7. woonwagenpower

  10 maart 2014 at 06:35

  Tsja, geruchten, er worden wel meer mensen gezien in het stadion.
  Heerenveen supporters zijn er niet rouwig om dat van Basten vertrekt, dat zegt ook wel wat.
  Louis van Gaal heb ik er ook wel gezien, Wim van Hanegem laatst nog.
  Ik geloof niet zo dat Van Basten bij AZ past, maar ik kan mij ook vergissen natuurlijk.
  Ik blijf het jammer vinden dat Fred Rutten naar 010 is gegaan. Als van Basten komt, zou Gouweleeuw dat met gemengde gevoelens aannemen.
  Als Ron Jans mocht komen, zou Roy Beerens dat weer vertwijfelend aannemen, die kwam bij Heerenveen onder Jans op de tribune terecht.
  Nee laat Co maar komen, met een paar assistenten die het veld werk doen, en Co zelf neemt beslissingen, ten opzichte van de opstelling en gekozen tactiek.
  Louis wil graag nog eens naar England, dus dat wordt lastig denk ik.

  • Gerrit Vooijs

   10 maart 2014 at 08:19

   Beerens speelt zeer waarschijnlijk zijn laatste wedstrijden voor AZ want hij wil niet verlengen. AZ zal dus sowieso een vervanger voor Gudmundsson en Beerens moeten gaan halen. Persoonlijk zou ik gaan voor of Kostic of De Leeuw voor de linkerkant want op rechts hebben we Berghuis, Rosheuvel en Lewis. Voor de spits hebben we Aron, Boymans en Avdic. De linkerkant is te dun bezet met alleen Haye en eventueel Berghuis.

   • woonwagenpower

    10 maart 2014 at 09:18

    Ik ben benieuwd in welke competitie Gudmundsson en Beerens terecht komen? Heb jij enig idee, waar ze uit zouden kunnen komen?

    • De Zuid Amerikaanse AZ fan a.k.a. KeesK

     10 maart 2014 at 12:03

     Faroer eilanden en Abu Dhabi respectievelijk.

    • Gerrit Vooijs

     10 maart 2014 at 21:03

     Gudmundsson wil naar de Premier League. Beerens kan naar elke willekeurige middenmoter die hoed wil betalen.

 8. oma

  10 maart 2014 at 08:12

  CO zal niet komen mijn zoon,CO schijnt er ook een zootje van gemaakt tehebben bij twente.
  en wat supporters zeggen ,ja hier hier op deze site wordt ook van alles gezegd over advocaat.
  ik ga niemand stigmatiseren maar bij friezen doe je het niet gauw goed als je er als buitenstaander kom.
  maar wat hij bij heerenveen gedaan heeft met een matig elftal vind ik toch wel klasse.
  twee uit schieters en de rest zeer matig aan spelers en toch boven az staan die over de breedte gezien toch betere spelers heeft.
  dat vind ik toch een prestatie.

 9. Jay

  10 maart 2014 at 09:22

  Advocaat zei na de wedstrijd dat hij nog steeds twijfelt, ik twijfel daar een beetje aan. Als hij had willen blijven, dan had hij dat natuurlijk nu al kunnen zeggen. Als hij weg gaat, en dat denk ik, dan wacht hij waarschijnlijk tot na 27 maart om het bekend te maken.

  Van Basten is een logische opvolger. Weer een grote naam als trainer bij AZ.

  • AZ WOMAN

   10 maart 2014 at 09:29

   De houding van Advocaat kan twee kanten op.
   De selectie spelers worden er onzekerder door, als Dick niet bekend maakt wat hij gaat doen, of hij kondigt zijn vertrek aan, en de spelers gunnen hem nog een prijs en vreten het gras op, lopen het vuur uit hun sloffen, persen er alles uit wat er nog inzit.

 10. AZ WOMAN

  10 maart 2014 at 09:26

  Timon, kom ji eens met een naam?
  Dat durf je niet denk ik, want dan kan je,je niet meer verschuilen achter je keus.
  Nu kan je altijd roepen, mijn voorkeur had trainer/coach ………………………. niet.

 11. AZ WOMAN

  10 maart 2014 at 09:57

  John van de Brom is ook weer vrij, kunnen we daar ons in vinden?

 12. urdal

  10 maart 2014 at 10:00

  Oma, je had het niet beter kunnen formuleren. Heerenveen staat met 2 topspelers boven AZ. Het elftal was leeg verkocht en toch doet hij het goed met zijn spelers. Geeft ook de kans aan de jeugd spelers en dan zie je dat die toch ineens heel leuk spelen. En met Van Basten kan Aaron helemaal uitgroeien tot een topspits. En of Gouweleeuw het leuk vind…………. We kunnen niet om hem heen. Samen met 4gever in het centrum staat het goed. Gouweleeuw wordt alleen nog maar beter. Zyech meenemen, hupperts erbij en Van Duinen erbij halen.

  • AZ WOMAN

   10 maart 2014 at 10:28

   En wie mogen er vertrekken?

   • oma

    10 maart 2014 at 12:23

    jij niet!

   • Gerrit Vooijs

    11 maart 2014 at 09:19

    Beerens zeer waarschijnlijk omdat hij nog maar een 1-jarig contract heeft en Gudmundsson zeker.
    Van Duinen blijkt een oneday fly te zijn geweest. Had vorig jaar een sterke periode maar raakt nu al lange tijd geen pepernoot meer. 20 goals in 3 seizoenen tot nu toe.

 13. Keps

  10 maart 2014 at 13:43

  Hmm ik weet het niet. Dacht zelf meer aan J. v/d Brom.

 14. oldfan

  10 maart 2014 at 20:02

  Het is maar een gerucht en we hebben al zo vaak gehoord meerdere bronnen enz.
  Uiteindelijk was het vaak gebakken lucht. Van Basten wil niet verder in Heerenveen omdat de mogelijkheden om verder door te selecteren onmogelijk waren door de beperkte financiele situatie. Hij wil graag werken met een betere toekomstperspectief in het vooruitzicht. Dan is AZ de club in Nederland die daar erg goed bij past. Ik kom zelf uit Friesland en weet dat het een eigenzinnig volkje is die dus een trainer met een eigen visie niet erg pruimen. Doe maar gewoon dan doe je al gek genoeg. We kunnen dus niet afgaan op de mening uit Friesland. Zelf zie ik Dick graag blijven maar zit niet te wachten op bluffers als v.d. Brom of Stevens.
  Dan lijkt me de keuze voor Marco niet zo gek .

 15. I.pjotr3

  10 maart 2014 at 22:47

  Op VI site dat zenit trainert is ontslagen…………..de portemonnee van Dick springt spontaan open

 16. remco

  10 maart 2014 at 23:02

  en wie zegt dat gerbrands een krent is heeft het mis
  op vi zij gennee dat ze zes miljoen wouden betalen voor ziyech

  • Jeroen

   10 maart 2014 at 23:17

   Dat is een klap geld voor speler die zich pas 6 maanden heeft bewezen. Zal AZ een nieuwe poging ondernemen komende zomer?

  • woonwagenpower

   11 maart 2014 at 06:35

   Klopt helemaal, dat heeft meneer Gerbrands dus echt wel geprobeerd.
   Het laat zien dat AZ niet alleen meer in bankzitters en verdwaalde spelers wil investeren.
   Het zou er ook op kunnen duiden dat AZ de gewenste versterkingen van Dick probeert binnen te hengelen. Al vind ik zes miljoen erg veel geld voor Ziyech, zelf dacht ik aan hoogstens vier miljoen. Als AZ het Dick naar de zin wil maken en onder andere Ziyech gaat overnemen, staat dat bijvoorbeeld Haye(ook heel veel talent) behoorlijk in de weg. Het is voor onze jeugd te hopen dat Dick vertrekt, en dat de nieuwe trainer/coach de jeugd een eerlijke kans geeft. Dick weet niet eens hoe jong AZ speelt, hij gaat nooit een wedstrijdje kijken, laat staan bij de jeugd. AZ wees wijs, zet een nieuwe trainer/coach voor de groep die alleen met broodnodige investeringen/versterkingen, oog en lef voor de jeugd, iedere week een goed te verteren pot voetbal op de mat ligt. En niet met Dick de hele spaarpot er doorheen wil jagen, en als het dan tegen zit, is Dick vertrokkenen blijft AZ met in marktwaarde gezakten spelers zitten. Dick fluister desnoods tegen de kantine juffrouw, dat de bitterballen altijd heerlijk hebben gesmaakt, dan weet de kantine juffrouw ook dat je al in verleden tijd spreekt en dus waarschijnlijk
   je koffers pakt, dan kan de kantine juffrouw met die primeur naar buiten komen. Dan kan AZ verder met de gestelde doelen te realiseren, waaronder ieder jaar jeugdspelers laten doorstromen naar de A-selectie.

 17. henkie

  11 maart 2014 at 10:20

  of de jeugd zo goed is, zijn er misschien 1 of 2 die dit niveau aankunnen de rest komt daar nog niet of nooit voor in aanmerking, zie lewis afgelopen zaterdag viel totaal door de mand en dat is niet voor het eerst

 18. jelle

  11 maart 2014 at 16:25

  We horen nu verder ook niks meer hierover, zou het dan toch een fabeltje wezen. Wat me wel op viel dat Zyjech graag bij Heerenveen wil blijven maar toch niet blijft . Hij gaf eerder aan dat hij graag aan van Basten vast wil zitten. Dus wie weet.

Leave a Reply

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

De volgende HTML-tags en -attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>